Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Leuk werkje van Ko Oosterkerk. Droge naald ets op papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (‘84), genummerd (2/5) en met opdracht voor de schrijver Bert Schierbeek en zijn vrouw Thea.
voor Bert en Thea
van Ko en Dorothé
2 Sept ‘86
In goede staat; etsbeeld en een ruime rand eromheen zijn in goede conditie (wel twee bruine vlekjes linksboven in het beeld), blad is in redelijke conditie want smoezelig en vocht vlekken aan de randen (relatief ver buiten beeld). Ingelijst met passe-partout is het geheel nagenoeg perfect, op de twee bruine vlekjes na maar die zijn wel te verwijderen waarschijnlijk.
Afmetingen: 40cm x 27cm (blad), 27cm x 19cm (ets incl. opdracht)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 17:00 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 19:00 |