Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: Afbraak
Techniek: Ets
Afmeting Beeld 23,5 x 34,5 cm., blad 29,2 x 40,7 cm.
Oplage: 4 van 10
Jaar: 1969
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat, lichte vergeling papier door ouderdom.
Het werk wordt aangetekend verzonden.
Koosje Wagenaar is etser, graficus, schilder. Haar werk is vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties: Kunstcollectie KPN, Den Haag, TNT Post Kunstcollectie, Den Haag.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Nijmegen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-2-2017 à 10:14 |
Heure de fin | 19-2-2017 à 20:14 |