Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
De afmeting van de afbeelding van de kleurets LUGANO is 40 x 30 en het gehele blad meet 49 x 40. In de witte vlakken van de parasol is een licht hoogdrukeffect waarneembaar. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 25/90 voorzien, het jaartal is 1989. Rond de afbeelding is een lichte rand waarneembaar van het passe-partout waarin deze ets geplaatst is geweest, de conditie is daarom goed te noemen. De kleurets wordt zonder lijst aangeboden en de garantieregeling van Kunstveiling is op dit aanbod van toepassing. De verzending is aangetekend via PostNL.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heiloo, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Heiloo, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-2-2017 à 17:28 |
Heure de fin | 22-2-2017 à 21:28 |