Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Laurentius (Laurens) Bleeker, Beverwijk 1905-1951) schilder, glasschilder, tekenaar en ontwerper. Lid Onafhankelijken.
www.rkd.nl 35009
Indruk-makend, melancholies portret van vrouw 'voor Mary' gedateerd 1928, formaat 35x56 in nette staat, niet ingelijst.
Expédition | |
Heure de début | 16-10-2014 à 13:00 |
Heure de fin | 2-11-2014 à 12:00 |