Piet Ouborg - 2 monographies reliées et 3 articles de journaux
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan dans le magazine "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Zittend naakt op rug gezien van Leo Gestel, gesigneerd r.o. 'LG' formaat 27 x 27 in nette gouden lijst 48x52, zonder datering.
Expédition | |