Herman van der Jagt - La tondeuse - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Bague en or bicolore 18 carats avec diamant taille brillant 0,14 ct
Dirk Broeder - Joy, dans le jardin du Palais de la Paix, à La Haye.
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1910 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Romantique |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 40 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |||
État | Bon | ||
In de nog oorspronkelijke houten vergulden lijst met pareltjesmotief, in fraaie conditie. Werk: over het algemeen in goede staat; doek is strak gespannen; ouderdomssporen: wat craqilé; enigzins vervuilde vernis; links van het midden een restauratieplekje, aan de voorzijde niet goed te zien | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre