Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 29.5 x 39.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 51 x 61 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste ets van Lise Brachet. Nummer: 2/15. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Afmetingen incl. lijst: H51 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: H29,5 x b39,5 cm.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is op de witte rand iets verkleurd. Beeld is goed. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-9-2019 à 22:51 |
Heure de fin | 20-9-2019 à 20:04 |