Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Olieverf op doek gesigneerd met Ljuba '76.
In goede conditie met een mooie passende en in goede conditie zijnde lijst.
Mooi gedetailleerd geschilderd.
Bladeren in de herfst met een geweldige kleurschakeringen.
Deze vermoedelijke schilder is geboren in Servië en leefde van 1934 tot 2016.
Afmeting incl. lijst 50 x 42 cm, afm. doek 39 x 31 cm.
Attentie: 100% zeker dat het om deze Ljuba gaat kan ik helaas niet geven maar ben er zelf wel van overtuigd ondanks het merendeel van zijn werken minder naturalistisch zijn.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Deurne, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | DEURNE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-4-2017 à 10:24 |
Heure de fin | 5-5-2017 à 10:24 |