Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Genuanceerde ets die kenmerkend is voor het oeuvre van Lodewijk Bosch (1894-1980).
Titel : Gezicht op Bastia
Jaartal : 1944
Afmetingen beeld : 20.7 x 26.5 cm
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en betiteld; monogram en jaartal in de plaat
Ingelijst : opgenomen in passepartout met achtervel
Materiaal : ets op japans papier
Herkomst : van de Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed
Conditie : uitstekend
Garantie : volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Kosten verpakking en verzending 8.50 euro.
Expédition | |
Heure de début | 27-1-2014 à 8:56 |
Heure de fin | 6-2-2014 à 8:56 |