Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 32 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 32/45 |
Kleurenets van Loes van Goor. Herkomst: uit de map van "Grafisch genootschap drukkerstroost". Nummer: 32/45. Afmetingen blad: H32 x b25 cm. Afmetingen voorstelling H26.5 x b19.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2020 à 17:55 |
Heure de fin | 12-3-2020 à 20:56 |