Ruud Cornelisse - grand tableau - le soleil - acrylique sur toile - encadré - signé
Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1977 |
Technique | Aquarelle |
Style | Classique |
Sujet | Historique |
Dimensions | 30 x 23 cm (h x l) |
incl. cadre | 49 x 39 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Louis Boermeester (1908-1992)
Hij werd opgeleid aan de afdeling grafiek van de kunstnijverheidsschool Quellinus (1921-1924), maar maakte de opleiding niet af. Hij ging aan de slag als volontair bij de Haarlemse drukkerij Joh. Enschedé, waar hij waardepapieren ontwierp. Hij werkte vervolgens een aantal jaren als glazenier op het atelier van Willem Bogtman (1927-1931). In 1931 pakte hij de studie weer op, aan de Rijksakademie van beeldende kunsten volgde hij de richting monumentale schilderkunst en kreeg les van onder anderen Rik Roland Holst en Heinrich Campendonk. Boermeester haalde in 1933 de tweede plaats bij de Willink van Collenprijs en kreeg in 1935 en 1937 een accessit. In zijn eindexamenjaar (1936) dong hij mee naar de Prix de Rome, in 1948 ontving hij de Haagse Vrouwe Vigeliusprijs.
In 1952 emigreerde Boermeester naar New York en woonde vervolgens afwisselend in Nederland en de Verenigde Staten tot hij zich in 1972 weer in Amsterdam vestigde. Na zijn terugkeer legde hij zich vooral toe op het schilderen (aquarel) en tekenen (pastel) van portretten en religieuze onderwerpen, waar dit werk een voorbeeld van is.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Alblasserdam, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alblasserdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-10-2023 à 15:06 |
Heure de fin | 26-11-2023 à 13:11 |