Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 58 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 60 |
Prachtig, kleurrijk stilleven van deze Franse kunstenaar (Marc-Antoine Bissiere). Aquatint ets op dik geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (15/60). In zeer goede conditie; het blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van het blad binnen een voormalig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 65cm x 58cm (blad), 50cm x 49cm (beeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-6-2021 à 21:22 |
Heure de fin | 30-8-2021 à 19:33 |