Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Lucie Meulendijks,
kleur-litho, 1985, 73/100 r.o. gesigneerd.
een spaans binnen plaatsje.
incl. all. lijst met glas: 40x50
excl.lijst, 25x30
verzenden: aantekenen, goed verpakt, Ned. 10,-
overige best. n.o.t.
Expédition | |
Heure de début | 14-9-2013 à 15:51 |
Heure de fin | 25-9-2013 à 15:51 |