Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1980 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 27 x 22 cm (h x l) |
incl. cadre | 53 x 42 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Magda Giebels - 1946
Sfeervolle ets - gesigneerd - oplage 6/10 ex. , uit 1980
Netjes ingelijst, kan zo aan de muur.
Het werk is afkomstig van de voormalige kunstuitleen.
Beeldmaat: ca 22 x 27 cm (hxb)
Formaat met lijst: ca 53 x 42 cm (hxb)
De ets wordt zorgvuldig verpakt verzonden, uitsluitend binnen Europa.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 15-11-2020 à 15:02 |
Heure de fin | 13-3-2021 à 21:29 |
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |