18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar : Manuel Menan 1946-1994
Titel/Voorstelling : "ochtend "
Datering : 1973
Medium / Techniek : diepdruk op geschept Arches papier
Gelimiteerde Oplage : nr. 2 van slechts 9 exemplaren
Maten : 76 x 56 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Manuel Menan studeerde architectuur en design aan de Universiteit van Madrid. Hij presenteerde zijn voornamelijk grafische werk voor het eerst in 1966 tijdens een collectieve overzichtstentoonstelling gehouden in Monaco en Den Haag, getiteld "Spaanse schilders en beeldhouwers"
De eerste soloverkooptentoonstelling had hij 1971 bij de gerenormeerde Cultart Galeria in Madrid. Enkele jaren daarna was werk van Manuel Menan te zien op Nederlandse tentoonstellingen in o.a. het Stedelijk Museum te Amsterdam.Hij stierf onverwacht op de jonge leeftijd van achtenveertig jaar.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-4-2017 à 14:29 |
Heure de fin | 29-4-2017 à 22:29 |