Joop Kropff - Rue Mout (Utrecht)
Alexis Gorodine - Mots en cuir
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche en Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Beeldschoon werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt, zie foto 3. De lijnen tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt, moeilijk te zien op foto’s 1 t/m 3 maar wel op foto 4. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (12/125). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 43cm x 43cm (beeld)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-3-2018 à 21:45 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 20:45 |