Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Een ets en aquatint van de Franse kunstenaar Marcel Julien Baron met een voorstelling van een muzikant in een straatje in Parijs met op de achtergrond de basiliek “Sacré-Coeur”. Gemaakt in ca 1930.
Gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat (geen passe-partout).
Afmetingen: Lijst, 33 x 26 cm. Beeld, 21 x 16 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier rondom de ets/afbeelding heeft verkleuringen/vlekken.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
De Basilique du Sacré-Cœur (Nederlands: Heilig-Hartbasiliek) is een basiliek in Parijs, gebouwd tussen 1875 en 1914. Hij ligt op de heuvel Montmartre in het 18e arrondissement in Parijs en is gewijd aan de Heilig Hartverering.
De kerk valt vooral op door haar felwitte uiterlijk, en prominente ligging op een heuvel. Om bij de kerk te komen, kan men 222 treden klimmen of de Funiculaire de Montmartre (kabelbaan) nemen. Boven aangekomen heeft men uitzicht over een groot deel van Parijs
Informatie over de kunstenaar:
Marcel Julien Baron (1872-1956). Franse schilder en etser. Bekend om zijn vele etsen van Parijs.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Sacré-Coeur Parijs”).
Kunstenaar: Marcel Julien Baron
Techniek: Ets en aquatint.
Jaartal: ca 1930.
Gesigneerd: Met potlood rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Expédition | |
Heure de début | 12-5-2015 à 16:08 |
Heure de fin | 25-5-2015 à 21:08 |