Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Design |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Exclusieve gouden Marcel Wanders fiets in zeer schaarse oplage.
Deze fiets is ontworpen door bekend kunstenaar Marcel Wanders in het teken van het ''World Bycicle Relief''. Deze organisatie sponsort fietsen in ontwikkelingslanden, zodat grotere afstanden afgelegd kunnen worden zonder uren te hoeven lopen.
Deze exclusieve designer fiets staat dus symbool voor een prachtig maatschappelijk initiatief en is tevens zeer geschikt om uw nrichting mee te verrijken.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Waddinxveen, Les Pays-Bas |