Gerard Bijnens - Personnages dans des champs de couleurs intemporels
Corneille - Femme, chat et masque.
Francois Morellet - 40 000 voitures (noires)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Handgeschilderd, zeer groot schilderij van de jonge, opkomende Duitse kunstenaar Marcel Wehl. Het doek is een abstract werk in rood, goud en blauw. Het doek is een orgineel , gesigneerd door de kunstenaar, acryl op canvas, voorzien van vernis en meet 196 X 100 cm!
Verfraai uw kantoor, praktijk of woning met dit prachtige, indrukwekkende schilderij.
Het schilderij is niet ingelijst. Reguliere verkoopwaarde €550-€800. Meer over deze kunstenaar op http://wehl-art.de
Expédition | |
Heure de début | 23-11-2015 à 21:05 |
Heure de fin | 30-11-2015 à 21:10 |