Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Handgeschilderd, zeer groot schilderij van de jonge, opkomende Duitse kunstenaar Marcel Wehl. Het doek is een abstract werk in meerdere kleuren Het doek is een orgineel, gesigneerd door de kunstenaar, acryl op canvas, voorzien van vernis en meet 196 X 100 cm!
Verfraai uw kantoor, praktijk of woning met dit prachtige, indrukwekkende schilderij.
Het schilderij is niet ingelijst. Reguliere verkoopwaarde €550-€800. Meer over deze kunstenaar op http://wehl-art.de
Expédition | |
Heure de début | 21-12-2015 à 9:31 |
Heure de fin | 29-12-2015 à 9:31 |