Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Marjan Plug, zeefdruk
Oplage 8/50
Afmetingen 37.5x30cm
Gesigneerd en gedateerd met potlood R.o.
Conditie goed
wordt aangetekend verzonden
Over de kunstenaar
Geboren in Almelo. Woont en werkt in Amsterdam.
Opleiding
Rijksnormaalschool voor tekenleraren te Amsterdam
Ateliers 63 te Haarlem
De volgende musea hebben werk in de collectie
Museum Henriette Polak, Zutphen
Stedelijk Museum De Lakenhal, Leiden
Stedelijk Museum Schiedam, Schiedam
Stedelijk Museum Amsterdam, Amsterdam
Vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties:
Ahold Kunst Stichting, Zaandam
AMC Brummelkamp Galerie en AMC-vitrines, Amsterdam
Kunstcollectie KPN, Den Haag
TNT Post Kunstcollectie, Den Haag
Expédition | |