Erwin Verheyen - Rêver est la porte vers l'autre monde
Jef Diederen - Sérigraphie de 1991 - 61/250 - Signée
Maurice Grothausen - L'IMPRESSION DE MES VOYAGES AUTOUR DU MONDE 2014
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Deze steendruk is in 1997 door Marianne Aulman zelf vervaardigd.
Een kleine oplage van 15 stuks .
Deze prent is heeft een een houten lijst.
Afmetingen: zonder lijst 40x40 ingelijst 50x50
Exclusief verzendkosten
Expédition | |
Heure de début | 19-2-2014 à 20:20 |
Heure de fin | 5-3-2014 à 20:20 |