Herman Brood - Sérigraphie : Lucebertje, encadrée très grand
Herman Brood - Sérigraphie couleur. Titre, Lavandière.
Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 68.5 x 95.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | XIII, E.A |
Grote Litho van Marianne Aulman uit 1998. Titel: Atlantis XIII. E.A. Afmetingen blad H68.5 x b95.5. Afmetingen voorstelling H62.5 x b79.5 Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van vorige inlijsting. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-5-2020 à 16:44 |
Heure de fin | 5-10-2020 à 17:05 |