Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 -1900 echtgenote van jw bilders
BOMEN AAN DE VAART
TOP AQUAREL OP PAPIER IN DE MAAT 30 X 50 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER M BILDERS V BOSSE
GEKADERD IN ZEER FRAAI HOUTEN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 48 X 70 CM
STAAT ; HET WERK IS IN GOEDE STAAT
STAAT LIJST - GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of afhalen in Zaandam bij KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Kleine meesters hebben grote toekomst
Expédition | |
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-2-2018 à 20:51 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 20:51 |