Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een groot abstract werk van Bradley (zeefdruk uitgegeven in exclusieve oplage van 20, dit is exemplaar 17) het werk verkeert in uitstekende conditie, is professioneel met zuurvrije passepartout en achterwand ingelijst in een matte aluminium omlijsting en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: ca. 70x100 cm, inclusief omlijsting, 50x65cm (beeld)
Expédition | |
Le lot se trouve à | UTRECHT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-2-2017 à 12:12 |
Heure de fin | 26-2-2017 à 11:12 |