Caspar Commelin - Amsterdam sur le front de mer de 't Y à Sien
Jan Goeting - Église d'Auvers Sud de la France
Gerard Hordijk - étude d'un homme
Willem Wagenaar - Athéna contre Méduse
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1983 |
Technique | Aquarelle |
Support | Carton |
Style | Réaliste |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 51 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De film werd gebaseerd op de roman Mute Witness van schrijver Robert L. Fish en omgevormd tot een screenplay door Alan Trustman en Harry Kleiner. De montage van Frank P. Keller won een Oscar, het geluid van de film werd genomineerd maar won er geen.
De hoofdrol in Bullitt wordt gespeeld door Steve McQueen. Ook Robert Duvall, Robert Vaughn, Jacqueline Bisset en Don Gordon spelen mee in de film. De film werd vooral bekend door de enorme auto-achtervolging, waarin McQueen zelf een 1968 Ford Mustang bestuurt en door de straten van San Francisco scheurt.
Deze politiefilm van Peter Yates was op vele gebieden baanbrekend te noemen. Het was een van de eerste films waarin de politieagent die centraal staat in het verhaal, eigenwijs te werk gaat en zelf enkele regels van de wet negeert om zijn doel te bereiken. Dit principe sloeg meteen aan bij het grote publiek en al gauw volgden er heel wat films met gelijkaardige protagonisten.
Het werk is niet nieuw en enkele ouderdomssporen maar zeer goed toonbaar. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-2-2021 à 12:35 |
Heure de fin | 26-2-2021 à 21:24 |