Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1930 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Sujet | Marine |
Dimensions | 18 x 37 cm (h x l) |
incl. cadre | 28 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 300 |
Houtsnede gemaakt omstreeks 1930. Het betreft een strandvoorstelling met een aantal badkoetsen. Badgasten konden zich in de koets verkleden terwijl de koets naar diep water werd gereden. De koets werd gedraaid met de ingang van het strand af gericht. Zo konden de gebruikers onbespied te water gaan. Badkoetsen waren te vinden langs de kusten van Duitsland, Nederland en België. Beeldmaat 16,5 cm x 36,5 cm. Houtsnede ingelijst in de originele houten fraai geciseleerde lijst met zwart passe-partout. Met potlood gesigneerd en genummerd.
Tweede staat, oplage 93/300.État | |||||
État | Bon | ||||
lichte verkleuring, zie foto's | |||||
Expédition | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas | ||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Garantie | |||||
Le lot se trouve à | Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-5-2022 à 11:35 |
Heure de fin | 6-10-2022 à 9:28 |