Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE KANS!!
Fraaie ets door Maurits van der Valk, kunstenaar der Tachtigers.
Voorstelling van een Hollands landschap met molen en vee.
Ets op karton, zichtmaat 33x38, kartonmaat 40x45
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 22-9-2015 à 23:22 |
Heure de fin | 3-10-2015 à 11:22 |