Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Meijer Groningen Aardewerk (ADCO) - Bruine vaas. Vroeg model uit de eind jaren'20, vrij zeldzaam en in prima onbeschadigde conditie alleen het glazuur heeft niet overal even goed gepakt. Aan de onderzijde gemerkt, maar dit is wat onduidelijk. De kleine Meijer Aardewerkfabriek is samen met de ADCO voorgekomen uit de N.V. Groninger Steenfabrieken uit Ruischerbrug. De gebr. Limborg Meijer nemen naast de Groninger Steenfabrieken ook een kleine aardewerkfabriek uit Groningen over en maken deze onderdeel van de Steenfabriek. Voor meer informatie zie de website van Capriolus.nl .
Afmetingen; 23 cm hoog en maximaal 16 cm in diameter.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gouda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Gouda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-2-2017 à 21:34 |
Heure de fin | 23-2-2017 à 21:34 |