Henk Poeder - Paysage avec des vaches
Gerard Verdijk - Résumé sombre
Han Rädecker - Portrait de John Rädecker
Gerard Verdijk - Huile sur toile, Composition abstraite - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
MICHA KLEIN (1964)
Werk van Micha Klein komt bijna niet op de markt.
Dit werk komt uit zijn vroegere periode, 1993
36 x 45 cm
Gesigneerd: gesigneerd met stift (verso)
Voorzien van speciale tekst " voor mijn vader"
Hier is er maar een van .
Op houten kader gezet. ingelijst door krutzman
Prachtige werk van Micha Klein.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-3-2017 à 19:03 |
Heure de fin | 14-3-2017 à 11:28 |