Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 71 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 80 |
subtitel: "Joie" (uitgespaard in het beeld)
afmeting: 71 x 55 cm (blad), 67 x 51 cm (beeld)
uitgave: Galerie Nouvelles Images, Den Haag
oplagenummer: 14/80
jaar: 1981
gesigneerd: ja, rechtsonder met potlood
genummerd: ja, linksonder met potlood
conditie: goed, nooit ingelijst geweest
Seuphor is bekend geworden met zijn 'dessins à lacunes' of 'leemtetekeningen'. Het zijn pentekeningen die bestaan uit horizontale parallelle lijnen die op bepaalde plaatsen ophouden zodat een tekst of een geometrisch motief ontstaat. "Ik trek een lijn, ik trek een andere lijn, nog een andere en nog een andere. Tussen de lijnen begint iets te trillen. In de witte ruimten krijgen vormen hun zelfstandigheid", aldus de kunstenaar.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Den haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-12-2018 à 15:44 |
Heure de fin | 31-12-2018 à 19:35 |