Johan Diedrich Hendriks - Botte de foin près de Raalte - Ets
Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Ans Markus - Lithographie, Autoportrait.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk in de kenmerkende lijnvoering van Milena Tlustá.
Bladmaat ca. 71 x 51 cm
In 2003 gedrukt in een oplage van 150. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Dit betreft nummer 12.
Standaardverzending in koker via PostNL (track&trace code)
Expédition | |
Heure de début | 29-10-2014 à 14:10 |
Heure de fin | 5-11-2014 à 14:10 |