Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1989 |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Dimensions | 120 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 121 x 101 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Soort Lijst: Houten lijst
Herkomst: BKR onbekend(Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
(VK363077)
État | |
État | Raisonnable |
Over het midden van het werk loopt horizontaal een band met een afdruk van het spieraam. Het is onduidelijk of dit is ontstaan voor of na voltooiing van het werk. | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-7-2019 à 16:14 |
Heure de fin | 4-8-2019 à 22:56 |