Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een vrije werk in opdracht van de eigenaar door Mine van Schuppen, geschilderd en hand gesigneerd in 1982. Olieverf op doek 160cm x 100cm ( ingelijst)
Expédition | |
Heure de début | 16-1-2015 à 8:41 |
Heure de fin | 30-1-2015 à 8:41 |