Mr Strange (Jean-Marie Gitard) is een Franse kunstenaar die het surrealisme met een zekere spot behandelt. Kijk naar een wereld, op zijn kop. Bevestigd kunstenaar, hij is aanwezig in vele collecties in Frankrijk en in het buitenland.
Giclée op Hanhemühle-papier / 2023 Proef 2/30 genummerd en met de hand gesigneerd in de witte marge. Stempel van de kunstenaar droog reliëf (initialen MS). Verzonden met een certificaat van echtheid. Totale afmeting: 50 x 70 cm. De witte rand maakt het makkelijker om het werk in een passe-partout te leggen. Nieuw / nooit ingelijst. Verzonden per koerier in een geschikte koker.
État
État
État neuf
Expédition
Envoi
Colis postal
Prix
Jusqu'à 2 kg.
A l'intérieur de : France
12,00 €
Au sein de l'Europe
18,00 €
Vers le monde entier
35,00 €
En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères