Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Flower Bushes - gesigneerde zeefdruk - oplage 300 ex. - 1979
Zeer aantrekkelijke zeefdruk van de Mexicaanse kunstenaar Nadine Prado.
Met de hand genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 81/81 cm.
Nooit ingelijst geweest, in mooie staat.
bij de foto's een voorbeeld met lijst, dit exemplaar is ZONDER lijst.
Zie link voor meer info:
http://rogallery.com/Prado_W/Prado_W_hm.htm
Expédition | |
Heure de début | 27-7-2015 à 17:37 |
Heure de fin | 3-8-2015 à 17:37 |