Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Nanne Balyon
Techniek: olieverf op paneel
Voorstelling: winterlandschap
Gesigneerd: links onder
Afmeting (lxb): 24 x 30 doek maat, 31 x 37 buitenmaat lijst
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Expédition | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-6-2017 à 12:11 |
Heure de fin | 28-6-2017 à 20:11 |