Leon Delderenne - Peinture de Léon Delderenne
Henny van der Vegt - Flowering Beauties II - couverture rigide, signée, avec film sur CD -
Gena - Coucher de soleil africain
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1983 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 33 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Uit duizenden herkenbare figuratie van Nic Jonk. Pentekening op papier, met pen gesigneerd en gedateerd (1983). In goede conditie; blad is aan de rechterkant en rechtsonder oneven verkleurd maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 33cm x 25cm (blad), 25cm x 20cm (beeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Blad is aan de rechterkant en rechtsonder oneven verkleurd maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-6-2021 à 9:53 |
Heure de fin | 2-7-2021 à 22:21 |