Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Stilleven met boeken en een vaas
olieverf op doek, 30 x40 cm beeldafmeting
geplaatst in een eenvoudige lijst
gesigneerd voluit rechts boven
Expédition | |
Heure de début | 24-9-2014 à 20:19 |
Heure de fin | 4-10-2014 à 20:19 |