Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets door een mij onbekende kunstenaar
Sterk verwant aan het Duits Expressionisme
Voorstelling verwant aan de Icarus symboliek
Losbladig, beeldmaat 32x25, bladmaat 38x27
Niet gesigneerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-10-2017 à 12:27 |
Heure de fin | 19-10-2017 à 21:27 |