Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Sitting" - signée
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005
Corrie Leushuis - Maisons de canal
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Titel: Good morning II
Jaartal: 2003
Afmetingen beeld: h. 100 cm x b. 70 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: Origineel
Ingelijst: nee
Materiaal: olieverf op linnen
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen
Expédition | |
Heure de début | 30-1-2015 à 16:04 |
Heure de fin | 6-2-2015 à 16:04 |