Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een fraaie tekening / schets uit 1959 met een voorstelling van een vrouw genaamd “Mona”.
Het werk is gesigneerd, maar helaas hebben wij de naam niet goed kunnen lezen en hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.
Onder het werk staat een tekst geschreven in waarschijnlijk de Noorse taal. Ook staat er vermeld “Oslo” en de naam “Mona”. Mogelijk gaat het hier om een kunstenaar uit Noorwegen?
De tekening is ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 50 x 32 cm. Beeld, 32 x 15 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het papier van de tekening en het passe-partout is ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Titel: “Mona”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Tekening / schets met potlood.
Jaartal: 1959.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Linksonder.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).
Naar België: 15,00 euro bij verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Expédition | |