Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Ingelijste ets van Oscar Verpoorten. Jaar: sept 1985. Titel: Brons motor. Nummer: II/15. Afmetingen werk incl lijst: H50.5 x b60.5 cm. Afmetingen werk: H44 x B33. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-5-2018 à 22:37 |
Heure de fin | 10-1-2019 à 9:20 |