Jan Martens - Acrylique sur panneau, Sans titre - Encadré
Rhani Mohabiersing - Caspar rêvant
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets, potlood gesigneerd en gedateerd mei 1980 rechtsonder. Eigen druk, getiteld en genummerd 12/15 linksonder.
Beeldmaat 37 x 24,5 cm. Bladmaat 42,5 x 29 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Expédition | |
Heure de début | 28-1-2016 à 19:56 |
Heure de fin | 22-2-2016 à 11:47 |