Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Hele grote ets van Oscar Verpoorten. Jaar: 1984. Titel: Meters. Nummer: 2/10. Afmetingen werk incl lijst: H44 x b157 cm. Het werk is gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat foxing op de punten van de rechter zijde. Vanwege de afmeting en het gewicht kan dit werk alleen afgehaald worden of verzonden per koerier.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2018 à 15:07 |
Heure de fin | 23-4-2018 à 21:07 |