Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets uit 1983. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 12/15 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 32,5 x 57 cm. Bladmaat 37,5 x 61,5 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten was de zoon van Frans Verpoorten, geboren te Haarlem in 1952 en overleden in 2003.
Expédition | |
Heure de début | 6-11-2016 à 20:24 |
Heure de fin | 18-11-2016 à 19:24 |