Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder. Genummerd 12/15 en mei 1983 middenonder.
Beeldmaat 34,5 x 52,5 cm. Bladmaat 38 x 58 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Expédition | |
Heure de début | 10-2-2016 à 21:28 |
Heure de fin | 22-2-2016 à 11:47 |