Albert Zwartjes - Aquarelle. Maisons pour l'église
Non signé ou signature illisible - Église Saint-Laurent de Rotterdam
Non signé ou signature illisible - Rotterdam
Non signé ou signature illisible - La statue d'Érasme, Rotterdam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets uit 1998, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 4/25 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 51 x 30 cm. Lijstmaat 71,5 x 53 cm. Ingelijst in de bekende door Oscar Verpoorten zelf gelaste metalen lijst.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Expédition | |
Heure de début | 8-6-2016 à 11:11 |
Heure de fin | 22-6-2016 à 19:11 |