Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: “ zonder titel“
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 62 cm x b. 61 cm (Lijst: 88 cm x 85 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood linksonder
Oplage: 91 / 99
Ingelijst: Ja, In mooie zwarte aluminium lijst
Conditie: nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Gezien het werk is ingelijst achter glas is opsturen niet aan te bevelen. Bezorging door koerier voor kosten koper is wel mogelijk.
Expédition | |
Heure de début | 29-10-2014 à 16:17 |
Heure de fin | 3-11-2014 à 16:17 |