Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1998 |
Technique | Techniques d'impression mixtes |
Style | Moderne |
Dimensions | 57.50 x 45.50 cm (h x l) |
incl. cadre | 81 x 69 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 + XX + enkele kunstenaar exemplaren |
Kunstenaar: Panamarenko
EXCUSES VOOR DE WEERKAATSING IN HET GLAS DOOR DE LICHTFLITS VAN HET FOTOTOESTEL
Titel: the Aeromodellers
Techniek: kleurendruk met diepdruk
Gesigneerd: tweemaal met de hand gesigneerd, in rechterbovenhoek en rechterbenedenhoek met dedicatie “voor Veronique”
Oplage: 100 exemplaren + XX exemplaren + enkele niet genummerde kunstenaarsexemplaren, u biedt hier op een niet genummerd exemplaar van de kunstenaar dat hij opdroeg aan Veronique
Jaartal: 1998
Afmetingen blad en afbeelding: 57,50 cm x 45,50 cm
Afmetingen inlijsting: 81 cm x 69 cm (professioneel en zuurvrij ingelijst met diepe passe-partout, nieuwstaat)
Conditie: zeer goed
Literatuur: Panamarenko Multiples deel 2 (Hans Theys), afgebeeld en beschreven pagina 32 en 33.
Uitsluitend afhalen in Belgisch Limburg (Velm regio Sint-Truiden) na afspraak.
Geen verzending gezien de inlijsting
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Velm, Belgique |
Le lot se trouve à | Velm, Belgique |
Heure de début | 24-4-2021 à 9:28 |
Heure de fin | 15-8-2021 à 21:18 |